Dwie nowe masażystki

Masaż Erotyczny - Zielona Góra

Mamy przyjemność poinformować Was, że do naszego salonu masażu erotycznego dołączyły dwie nowe masażystki. Jedna będzie pracować w weekendy, a druga już pracuje w godzinach od 18 do 22. Zapraszamy do nowych dziewczyn, które są starannie przez nas wyszkolone i czekają na stałych klientów!

Na przełomie czerwca i lipca odbędzie się profesjonalna sesja fotograficzna z aktualnymi oraz nowymi masażystkami. Nowa sesja wprowadzi nieco świeżości do naszej galerii. Prosimy o cierpliwość, ponieważ zdjęcia pojawią się najpewniej w okolicach połowy lipca. W aktualizacji galerii pokażemy też nowe gabinety, dzięki czemu będziecie mogli prześledzić w jakiej atmosferze odbywają się masaże erotyczne. Jak zawsze będziecie mogli podziwiać prawdziwe i nieretuszowane fotografie!

Wciąż szukamy dziewczyny gotowej pracować od poniedziałku do piątku (niekoniecznie codziennie) w godzinach od 9 do 18. Prosimy nie przejmować się godzinami, ponieważ dostosowujemy je indywidualnie. Miedzy masażami są długie przerwy, podczas których można odpocząć i zregenerować siły. Więcej dowiecie się odwiedzając stronę Praca.